‹ Prev
Next ›
Business Source 4-drawer Storage Organizer
4 Drawer(s) - 6" Height x 7.25" Width x 6" Depth - Desktop - Clear - 1 Each
219 Stock Available
- 4 drawers to organize office essentials
- Separates your binder clips from your paper clips and more
- Easy access with removable drawers
- Clear for easily identifying contents
- Durable plastic construction
Product Details
General Information
| Manufacturer | Business Source |
| Manufacturer Part Number | 82977 |
| Brand Name | Business Source |
| Product Name | 4-drawer Storage Organizer |
| Marketing Information | Storage organizer features four drawers to hold small items, such as clips, rubber bands, pins and more. Drawers open independently and are fully removable. Clear construction makes it easy to identify contents. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Desktop Organizer |
Product Information
| Total Number of Drawers | 4 |
| Placement | Desktop |
| Application/Usage |
|
| Features | Removable Drawer |
Physical Characteristics
| Color Family | Clear |
| Product Color | Clear |
| Height | 6" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 6" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Description
Business Source 4-drawer Storage Organizer
From the Manufacturer
People who bought this also bought
People who bought this also bought
-
Product Code: BICBL241YW122 Stock Available
-
Product Code: BSN26740PK74 Stock Available
-
Product Code: BSN3295226424 Stock Available
-
Product Code: BSN329543957 Stock Available
-
Product Code: BSN656392963 Stock Available
-
Product Code: BSN6564910306 Stock Available
-
Product Code: BSN6565011221 Stock Available
-
Product Code: OIC99858106 Stock Available
-
Product Code: SWI7405091 Stock Available
Alternative Products
Reviews
People who bought this also bought
-
Product Code: BICBL241YW122 Stock Available
-
Product Code: BSN26740PK74 Stock Available
-
Product Code: BSN3295226424 Stock Available
-
Product Code: BSN329543957 Stock Available
-
Product Code: BSN656392963 Stock Available
-
Product Code: BSN6564910306 Stock Available
-
Product Code: BSN6565011221 Stock Available
-
Product Code: OIC99858106 Stock Available
-
Product Code: SWI7405091 Stock Available